Agata Pečiul

Šokėja ir diplomuota šokių mokytoja, kuri specializuojasi hip-hop ir house šokių stiliuose. Išskirtinis Agatos bruožas – pastovi šypsena veide ir noras perteikti mokiniams ne tik šokių techniką, bet ir skatinti juos ieškoti, būti žingeidiems ir drąsiai siekti savo tikslų. Pagrindinis Agatos siekis – įkvėpti žmones geriems darbams bei teigiamam požiūriui į viską gyvenime, kaip pati sako, svarbiausia yra žmogaus ryšys su žmogumi ir gyvenimas harmonijoje su pačiu savimi, čia ir dabar.
Kodėl rinktis būtent Agatos pamokas? Atsakymas į klausimą – patirtis ir atsidavimas savo veiklai. 10 metų šokimo, dalyvavimo turnyruose, konkursuose, pasirodymuose ir beveik 7 metai pedagoginės veiklos bei daugybė seminarų ir sukauptų žinių skirtingose šokio, kūno pažinimo/lavinimo ir judėjimo srityse. Mokytojavimas yra Agatos pašaukimas, todėl į šį darbą ji žiūri labai atsakingai ir mokiniams atiduoda visa save. Renkantis mokytoją svarbiausia yra ne titulai, o jo žinios ir gebėjimas jas perteikti mokiniui, ir įteikti jam tinkamus įrankius siekti aukštumų, o tą Agata tikrai turi ir moka. Nėra tokio žmogaus su kuriuo jį neatrastų bendros kalbos, nuo mažiausio iki didžiausio, visi yra laukiami ir gali išmokti šokti.
Be šokių Agata dar domisi joga, kovos menais, pilatesu, filosofija ir psichologija, todėl būk tikras, per pamokas bus ne tik linksma, nors teks ir nemažai paprakaituoti, bet ir išgirsi daug naudingų ir įdomių dalykų. 
Kiekviena pamoka - pozityvios nuotaikos ir energijos užtaisas, geros muzikos oazė, naujas atradimas ir laiptelis aukštyn link savo tikslų.
Todėl trauk iš spintos sportbačius, prigriebk kažką patogaus apsirengti ir atlėk į pamoką! Prisijunk prie kūrybingų ir pozityvių žmonių bendruomenės!