Gaudrė Kazlauskaitė

Gaudrės Kazlauskaitės šokių gyvenimas nuo pat pradžių pradžios buvo kupinas ieškojimų. Ji 12metų šoko sportinius šokius, po to kurį laiką mėgino įvairius šokių stilius, keitė požiūrį į juos, požiūrį į save. Ji turi nuostabią dovaną stebėti aplinką, ją pajausti ir perleidus matytą informaciją per savo vidų, kiekvieną kartą atrasti kažką labai savito ir originalaus. Mes visi puikiai žinom kad geras šokėjas, tai dar nebūtinai geras mokytojas. Gaudrės atvejis ypatingas!! Ji talentinga šokeja ir prigimtinė/diplomuota mokytoja, sugebanti įkvėpti, palaikyti, paskatinti ne vieną ir ne dvidešimt jaunų ir ne tokių jaunų žmonių :) 

Pati Gaudrė savo šokių kalendoriuje prisimena vieną yptinga dieną, pakeitusią jos gyvenimą negrįžtamai, tai kai  2006 metais, Londone ji pirmą kart pamatė house šokį. Nuo tos dienos ieškojimai pakrypo tiesiausiu keliu, nes tai stilius kuriame ji jaučiasi savimi, jis yra savas ir natūralus jos kunui ir aišku sielai. 

Šokėjas turi nuolat judėti į priekį, todėl Gaudrė labai daug investuoja į savo tobulėjimą. Be nuolatinių treniruočių salėje, ji daug keliauja po pasaulį,dalyvauja tarptautinėse house šokių kovose ( “House dance forever”(Amsterdam), “House dance UK”(Anglija),”Boot dance camp”(Prancūzija), “Hot steppers”(Anglija), “Juste debout”(Amsterdam) ) bei seminaruose (Brooklyn Terry, Henry Link, Budha Strech, Caleaf Sellers, Sekou Herou, Hero Alma, Clara Bajado, “Serial Stepperz”(Kapela, Mamson, Malcolm, Mogwai, Franwa, Serge, Carlos, Yugson, Ange, Antoinette),Laure Cortellemont, Crazy Hype, Blacka di danca, Cameron One Shot, Animal ir dar daugelyje kitų).  

Jei norit mokintis visko nuo pradžių ir sužinoti nors truputį tiek, kiek žino ir moka“G house” šokėjai, Gaudrė laukia jūsų salėje