,,Dance enables you to find yourself and lose yourself at the same time“  

Peter Townsend

 

Giedrė savo pažintį su šokiu pradėjo labai anksti – vos penkerių metų. Tuo metu, kaip ir daugelis mažų mergaičių, svajojo tapti balerina, todėl pradėjo mokytis Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje, baleto skyriuje. Vėliau jos savitos šokio stilistikos bruožai ryškėjo neoklasikos, šiuolaikinio šokio erdvėje, choreografinių projektų teatre "Vilniaus baletas". Ten ji ne tik dirbo šokio mokytoja, bet ir šoko įvairiuose pasirodymuose, spektakliuose – ,,Aš diemedžiu žydėsiu“, ,,Sulamita“, ,,Mata hari“, atliko pagrindinius vaidmenis. 2013 metais baigė šokio pedagogikos studijas Lietuvos edukologijos universitete.

Siekdama pamokų kokybės bei savito šokio judėjimo Giedrė aktyviai dalyvauja įvairiuose mokymuose, seminaruose (Trinity Laban dance summer school, Menų spaustuvės vasaros šokio mokykla, džiazo seminaras su Maggie Broman). Nepaisant šito, ji domisi taisyklingu žmogaus kūno judėjimu ir siekia Body Control Pilates instruktorės sertifikuoto pripažinimo. Jos nuomone šis metodas ne tik išlaisvina šokėją mėgautis šokiu bet ir tuo pačiu puikiai atveria naujas dar nepažintas šokėjo technines galimybes.

Giedrės atsidavimas ir nuoširdumas savo darbui sukuria jaukumo atmosferą, kurioje kiekvienas mokinys gali jaustis laisvai bei nebijoti atsiverti. Todėl pamokose ne tik mokoma muzikalumo, technikų pagrindų bet ir improvizacijos, kūrybos, kūno pažinimo. Taip pat Giedres nuomone šokiai yra skirti ne tik salės sienoms, bet ir žiūrovams, todėl su savo komanda ji dažnai dalyvauja įvairiuose festivaliuose bei renginiuose.

Tad jei tave žavi nuoširdumas, šiluma, ieškojimai bei šiuolaikinis šokis susimatome salėje!

Giedrė Stankevičiūtė