Ieva Ginkevičiūtė

Mane domina

/Kūnas.

/Biomechanika.

/Judesio ištakos.

/Kūnas kaip objektas erdvejė.

/Kūno įpročiai.

/Komunikacija kuriama judesiu.

/Šokis edukacijoje.

/Ritualai.

/Žaidimai.

Jau 10 metų esu šokio tyrinėjimo kelyje.

2009 m. , baigiau šokio pedagogikos bakalauro studijas.

2014 m. Šiuolaikinio šokio atlikimo meno studijas (2013 m.) Škotijos universitete (SSDC, The Space )

Studijuodama susidūriau su šokio edukacijos trūkumais vėliau panašias problemas pastebėjau ir dirbdama mokyklose -  kūnas dažnai naudojamas tik formai pagrįsti. Pradėjau jausti jog žinios apie kūną, jo sąndarą (anatomiją, biomechaniką ir kt.), buvo spraga mano pačios veikloje, pastebiu tai ir šokio edukacijoje Lietuvoje.  Asmeninės traumos ir kūno išsekimas privertė susimąstyti apie tai ką ir kodėl aš pati dariau ne taip, ką ir kaip mane pačią mokė mano šokio mokytojai. Pradėjau pildyti tas spragas įsitikinusi, kad žinios apie kūną yra mano pačios atsakomybė, tikiu ir kiekvieno kuris moko šokti. 

Dabar šokio tyrinėjimo kelyje pradėtas naujas etapas, t.y. puoselėti judėjimą, šokį kuris neišnaudoja o padeda pažinti kūno judėjimą, jo prigimtį. Džiaugiuosi judėjimu, šokiu dabar daug labiau.

Šiuo metu labai daug mokausi iš ir su Axis Syllabus judesio bendruomene. Kūną tyrinėju vesdama 'PO  ODA'  užsiėmimus Vilniuje. Užsiėmimai yra skirti visiems, kurie nori judėti, šokti, keistis žiniomis, patirtimis, mokytis apie kūno judėjimą vienas iš kito. Galimybė drauge šokio dėka tyrinėti kūną, jo judėjimą yra pagrindinis 'PO ODA'  siekis.

Taip pat aktyviai dirbu kartu su Performatyvaus Dizaino agentūra, choreografe Indre Gin, G House bendruomene.

 

2016 m. pradėjau užsiėmimų ciklą 'Interakcija Judesiu' t.y. platforma tyrinėjanti žaidimą, judėjimą, neverbalinę komunikaciją įvairiuose erdvėse, jų įtakas mums ir mūsų įtakas joms. (www.interakcijajudesiu.com)

Savo atvira veikla dalinuosi, kviečiu atrasti ir džiaugtis judėjimu ir šokiu.